Cukrovka

Datum: 11.04.2017 | Vložil: Calime

Napsala bych Ti své díky, už dříve, ale.... Znáš ten pocit, když něco máš ráda natolik, že nechceš, aby to skončilo? Tak takhle nějak jsem se dokopávala k posledním dvou dílům (to znamená, uklizený dům, napečeno, zhlédnutý čínský seriál o třiceti dílech s anglickými titulky, čtvrtka kurzu angličtiny na netu a další jiné výmluvy, proč to odsouvat). No nakonec to dopadlo tak, že jsem se k dokoukání dokopala. A myslím, že jsem dostala vážně cukrovku - musím si s tím zajít k doktorce a zeptat se, jestli je to možné :D . Neustále jsem do monitoru culila, jako debil. Moje spolubydlící si musí začínat myslet, že jsem retardovaná, protože jsem se u tohle seriálu tak zasmála, jako u žádného jiného. Siwon prostě neměl chybu, ani ten pošahaný smích Kim Hye Jin a Sung Joona. Normálně jsem se snad i červenala. Nevím proč, ale tenhle seriál mě naprosto dostal.
Proto doopravdy moc děkuji za překlad (bez něj bych se na to ani nepodívala a přišla bych tak o hodně). Díky tobě jsem mohla vidět, tak skvělý seriál, který mi pokaždé zpříjemnil den a rozesmál, i když mi nebylo do smíchu. Věř mi, že vážně Tvojí práci oceňuji a vážím si toho, co pro nás všechny děláš svou prací. Takže obrovské díky! Vážně doopravdy moc děkuji, ani nevím, jak tu vděčnost popsat slovy. Moc moc moc děkuji! A těším se na Tvé budoucí překlady :)

Přidat nový příspěvek