Re: EXO OST

Datum: 10.08.2017 | Vložil: Ivuše

Taky tě zdravím, píšu ti, abych ti dala vědět, že jsem si tvého komentáře všimla a tvoje odkazy sem brzy přihodím... jen tady mám rozdělaný článek o rapu a kdybych přidala videa, tak se mi zveřejní i ten nedopsaný článek, :-D takže to sem pak hodím naráz. :-) Jo jo, D.O., Chen i Baekhyun mají nádherné hlasy. Chanyeol s Punch byla písnička, do které jsem se zamilovala ještě než jsem viděla Goblina. :-D Obzvlášť Chanyeolova část ke konci... myslím, že někde kolem 2:20 se mi hrozně líbí. :-)
Píšeš, že posloucháš i rock... k tomu mám rozhodně taky mnohá doporučení. ;-) Teď tak narychlo mě napadá poslední album skupiny FT Island - Where's the true (obzvlášť se mi líbí písničky Take Me Now a Pray). Mezi legendy korejských rockových skupin spadají třeba Boohwal a YB (od nich miluju Flying Butterfly a Cigarette girl). Dále zbožňuju skupinu Guckkasten (mají úžasného zpěváka! Ha Hyun Wooa, vlevo dole mám odkaz na článek v sekci "Co je zde nového", tam jsou nějaké ukázky, velmi dobré jsou písničky Pulse a Transformation), pak jedna skupina s ženou v čele Cherry Filter.
Ze sólových rockerů mě napadá Jung Joon Young, Kim Kyung Ho, Park Wan Kyu a pak představitel rockových balad Yim Jae Bum (od něj je nejznámější písnička Confession)... tak třeba tě něco zaujme. :-D :-D

Přidat nový příspěvek