Re: Masakroidní!!!!

Datum: 16.10.2017 | Vložil: Ivuše

:-O Ty ses teda rozepsala!!! :D :D Se rozepíšu taky! Já si říkala, kde je ti konec!! :D :D :D
Se ti divím, že jsi to přežila, když jsi je dala najednou! :-D Musím říct, že proslovy Vládce nebes byly opravdu něco! Charisma! :-D L mě taky rozčiloval, ale hrál to perfektně! Obzvlášť mu patří velká poklona, protože většinu seriálu hrál s maskou na obličeji a přesto dokázal dát své emoce velmi dobře najevo! Za to mu neskutečně tleskám!
Herec, co hrál Dae Moka dostal za tuhle roli letos cenu. :-) Myslím, že si ji zasloužil. :-) Ruler vyhrál celkem čtyři ceny: Dae Mok, scénáristka, nejlepší seriál a ještě herec, který hrál otce Kim so Hyun. :-)
S překladem se rádo stalo, historické věci mě baví čím dál tím víc, protože mě baví přemýšlet i nad tím, jaká slova zvolit, aby se to k rázu seriálu hodilo. :-)

Přiznám se, že Mad Dog jsem už rozpřekládala taky, protože jsem nemohla vydržet, jak se na něj těším, :-D ale pojedu ho asi velmi pomaloučku mezi Revolutionary Love a Jealousy Incarnate, takže až tyhle dva dodělám, tak zveřejním to, co už budu mít. :-)

Jsem zvědavá, co na Save Me řekneš :-) Mě bavil hodně, ale je to jiný typ seriálů, než je u mě zvykem. :-)

Ano Jealousy Incarnate je komedie a první díl byl vtipný a Gong Hyo Jin úžasná už tam. :-) Jen titulky jsou dost na prd, tak se musím do překladu nutit :-( Jo Jeong Suk je ale taky parádní. ;-) Celkově je to tam dost hustá sestava! :-D :-D Myslím, že to bude stát za to. :-)

Revolutionary Love je jasný už po prvních asi 100 řádcích! :-D Překlad mě strašně chytl, až jsem se nemohla odtrhnout! :-D

Přidat nový příspěvek