Re: Bez úchylných poznámok, tie čakaj v maili :D

Datum: 08.12.2017 | Vložil: Ivuše

:-) Já rap prostě ani nevyhledávala, proto mě ani nemělo co zaujmout. :-D :-D Ale tak, když jediné, co jsem znala, byli naši rádoby "rapeři", :D :D ...čest výjimkám! :-D A nebo Eminem... no fuj! :-D Korejskej rap je prostě jinej! :-D Tím to bude! :-D Vem si všechny v tomhle článku, každý je originál a navíc to lahodí sluchu. :-D :-D
Hmm... máš pravdu, to k rapu asi prostě patří, :-D ale na korejských raperech se mi líbí, že rap jako by neovlivňoval jejich chování v soukromém životě... jestli chápeš, jak to myslím. :-D :-D Nevím, jestli mě chápeš... ale třeba takovej Jooheon! Při rapu charisma až do nebe volající! A pak ty jeho tanečky a aegyo! :-D No, hotovo prostě! Jinak v jeho ďolíčcích bych se i utopila. :-D :-D
Někdy se nad sebou až zamýšlím! :-D Kde já všechny ty informace beru? :-D DQ se mě na něco zeptá a já pro ni mám většinou i odpověď... a pak přemýšlím, kde jsem k tomu vlastně přišla. :-D Ale myslím, že to je hodně tím, že sleduju korejské pořady... hlavně ty hudební. ;-) :-D
K tomu klipu s Rap Monem, v podstatě tam jakoby rapuje o ničem, ale zároveň je tam text o tom, že hodně raperů kolikrát rapuje o úplným hov**. :-D :-D Taková kritika... což BTS umí. :-D
ZICO prostě! :-D A Dean na začátku! :-D No hotovo! :-D
Jinak ti děkuji za krásný komentář! :-* :-D Jsem prostě v sedmém nebi, když si píšu o hudbě. :-D :-D

Přidat nový příspěvek