Re: Re: Re: ♥

Datum: 05.12.2017 | Vložil: Ivuše

:-D :-D Musím říct, že z Yesunga jsem nemohla spustit oči. :-D Ale cool mi tam přijde strašně Donghae, :-D jeho účes se mi líbí nejvíc... ale já žeru všechny oppas ze Super Junior! :-D :-D
Chápu tě! A soucítím s tebou! :-D Jsem do článku chtěla napsat, že už jsem nějaká stará, a to je mi 26 (hmm... v pátek už 27). :-D :-D Bych jim zakázala, aby mi říkali noona! :-D :-D Jménem, nebo nic! :-D :-D Jinak to my nejsme starý, ale oni mladí! :-D :-D
Já myslím, že všechny písničky Monsta X jsou návykový! :-D :-D A stačí si pustit jakoukoliv jejich písničku live a když máš ráda ten exhibicionismus, :-D :-D tak si přijdeš na svý! Wonho třeba na MAMA 2017 běhal úplně bez trička! :-D :-D Já osobně miluju jejich: Hero, Fighter, Trespass a Baeutiful... ale to je jen pár. ;-) :-D
A pokud chceš ještě jedno zpestření, tak viděla jsi Jacksonovo Okay? :-D :-D Tam je taky jedna! :D :D Ale mně se tam víc líbí scéna, kde je v bílé promočené košili v lese, protože to je krásné po vizuální stránce. :-D Teď to ale nebylo myšleno ironicky... opravdu ne. :-D
Jinak kdyby sis kdykoliv chtěla pokecat o hudbě víc ;-) :-D tak se mi klidně ozvi na mail! :-D Moje největší štěstí je, když můžu s někým o korejské hudbě mluvit. ;-) :-D

Přidat nový příspěvek