Re: Re: Re: Re: ♥

Datum: 05.12.2017 | Vložil: Rea

Donghaeho som nespomínala, pretože z neho som paf stále, takže mi to už ani neprišlo zvláštne :D Ale nedá mi pochváliť ešte Heechula! V One More Chance je rozkošný a keď pozerám live performance Black Suit vždy očakávam tie jeho zjavenie na konci :D .... Dobre, čiže sa pridávam k tebe a mám ich vlastne rada všetkých :D
Haha a predstav si ten horor, že by nás niekto nazval ahjummou :D čo po tom? :D
Oooo a k skorým narodeninám gratulujem :3 Priala by som ti, aby ti prišiel "Saeng il chukha hamnida" zaspievať nejaký korejsky zajačik, ale to by som ti príliš závidela :D :D :D
Exhibicionizmus? *hneď zapína youtube*
Ale tak mi napadlo... Čo ak im je len teplo? :D Preto sa tak vždy vyzliekajú... :D :D
"I can be your Hero." Tak prečo váhaš, ja čakám :D :D Haha, robím si srandu, ale zase jedna návyková vec :D Tuším, že toho refrénu sa dlho nezbavím :D Inak tento song má už len ten malý obrázok na youtube velice zaujímavý :D
Fighter má zase perfektný klip :O Tiež som prišla na to, že okrem scén v sprche, mám rada scény so zváraním :D :D Mimochodom, kto je ten ružovlasý ňuňus? :D
Po tejto piesni začína byť horúco aj mne. Zvládnem ešte ďalšie? :D :D
Pozerám, že chlapci sa radi hrajú na Bad Boys :D Aj v tom Trespass :D Ale čo tu budem klamať :D Ja také rada :D :D
"Excuse my charisma :D :D" No way! :D Ja tu budem mať infarkty, a mám im tu niečo ospravedlniť?! :D Fúha, a tu v tomto klipe 2:33 je kto? :D :D Jemu neodpustím charizmu ani ten sladký hlások, čo sa mi dostal pod kožu :D Ale táto skladba sa mi veľmi páči! :D Som očarená :D
Okay? :D Pri tom som už siahla po vode :D :D :D Nejako mi vyschlo v hrdle. Čo sa týka tej vizuálnej stránky, tu sa mi páčil hádam celý klip. Či to bolo v tej vani, v lese, alebo pri ohňi, proste wow :O (Ale sprchové scény sú sprchové scény :D :D :D :D Ja tu budem za riadného úchyla :D :D ) Ale ďalšia krásna vec. Mám pocit, že zachvíľu mi nevystačí pamäť v ipode :D
Už by som mala končiť, lebo tu budeš mať poriadny sloh :D :D
Ja by som bola rada :) Pretože niektoré moje názory by sa nemali takto verejne publikovať :D :D
Pozerám, že máš v menu email, tak ti tam niečo milé napíšem :D :D

Přidat nový příspěvek