Re: Dovča

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Ivuše

Čauky drahouši! :-D Celá jsem, jen jsem si hned první den spálila krk, protože jsem se tam zapomněla natřít a v pátek se mi začal loupat a v sobotu jsme byli u Mrtvého moře, tak mi to ta sůl dost rozežrala :-D :-D a mám to teď vošklivý. :-D :-D Jinak byla dovolená (tedy dovolená to vlastně ani nebyla, ještě bych potřebovala čas na regeneraci - byl to poznávací zájezd :-D) úžasná! Odjela jsem naprosto nadšená! :-) Počasí krásné, potkala jsem samé milé lidi, v neděli mě balil Arab :-D :-D Viděla jsem hromadu věcí - okolí Galileje - Kafarnaum, Cesarea Přímořská (kde vybudoval král Herodes první umělý přístav), koupala jsem se ve Středozemním moři, Men Hachšloše :-D :-D (tam jsme se koupali v takovým průzračných jezírkách a rybičky nám ožíraly paty) :-D :-D Šílo (kde měli Židé v dávných dobách stánek, tam obětovali Bohu zvířata jako oběti), Masada (vysoká hora, kde Herodes vystavěl palác - musely to být za jeho doby obrovské majestátné stavby) a pak Jeruzalém, kde jsme trávili nejvíce času... ale zkusím to nějak zesumarizovat a hodit sem o tom článek, protože tohle by bylo fakt na dlouho a nic ti to neřekne bez fotek. :-D

Přidat nový příspěvek