BTS

Datum: 25.05.2018 | Vložil: Ivuše

No, co na ně říkám?! Já?! Jako já?! :D :D Já myslím... ne, já vím jistě, že jsem se z toho ještě nevzpamatovala! :-D A hned tak se ani nevzpamatuju! :D Včera jsem se dívala na jejich live vystoupení Fake Love, Anpanman a Airplane pt. 2 a zase jsem odpadla. :-D :-D O tom, že už druhý rok po sobě vyhráli v Americe BBMA ani nemluvím. :-D :-D Článek... no, ráda bych... jen si musím najít čas, abych se do toho pořádně ponořila a s nějakou teorií přišla. :-D :-D Na pár věcí jsem už přišla, ale tohle chce hlubší analýzu, protože jsem zatím až tolik věcí nepochopila... jako nějaké nápady mám, ale musím si najít čas na pořádnej rozbor a pěkně souvislé čtení a ne jen takové blábolení od ničeho k ničemu. :-D :-D
Když ti řeknu, že při prvním shlédnutí Fake Love jsem měla slzy v očích a nebyla jsem schopná jediného pohybu... budeš si myslet, že jsem divná? :-D :-D :-D
Kluci jsou album od alba lepší a lepší... jestli to teda ještě jde... někdy si myslím, že už ne, a pak PRÁSK! a člověk má málem smrt. :-D :-D Pro jejich popis mi přichází na mysl jenom slovo "DOKONALOST". :-D :-D Líbí se mi propojenost jejich klipů, jejich texty, protože mívají tak hluboké významy, poetičnost vět z Fake Love, které mě naprosto dostaly! "Přál bych si, aby láska byla tak dokonalá jako láska samotná." a pak: "Vypěstoval jsem květinu, která nemůže vykvést, ve snu, který se nemůže uskutečnit." - anglicky zní ty věty mnohem líp... protože mi přijde, že česky to ani nejde úplně vystihnout. :-D :-D Strašný je, když naprosto chápu význam věty, ale česky se ten význam prostě nedá zachytit. :-D Nebo aspoň já mám takový pocit.
Ach, téma k-pop, korejská hudba, nebo BTS... to jsou věčná témata, se kterými není úplně tak radno se mnou začínat. :-D :-D :-D

Přidat nový příspěvek