Re: Re: Re: ...

Datum: 22.01.2017 | Vložil: Samurai_Hiroyuki

Fakt? Mě takový konec celkem vyhovuje, je to klidné, ale zároveň i napínavé a takové roztomilé. Není to sice tak napjaté jako Scarlet Heart: Ryeo, ale chytlo mě to skoro stejně. :D I jak skončil 13. díl, když se políbili, tak jsem se moc těšil na ten další už jen, abych viděl víc, protože ti dva jsou prostě roztomilí :D , Shi Ah mě poslední díly čím dál víc baví, na začátku jsem ji odhadoval jako mrchu, která se bude naší hlavní hrdince plést pod nohy, ale neudělali z ní záporačku, což mě hodně potěšilo. Pak tá její švagrová je tež strašně srandovní, už jenom, jak mluví. Připomíná mi moji tetu. :D Tae Oh je legrační a taky ten jeho domnělý románek se Shi Ah... :D Prostě ten výběr charakterů se jim povedl a tím, že to není až tak dramatické a je tam taková ta uvolněnější atmosféra, si mě to získalo.

Zejména ta naše mořská panna tou svoji upřímností a čistotou, výběrem jejich kamarádek, přijde mi tam jako nejnormálnější, taková povaha se mi líbí. Přijde mi to jako super léčba po Scarletu :D

Přidat nový příspěvek