Re: Re: Blázon

Datum: 28.01.2017 | Vložil: DoramaQueen (DQ)

Princezná tam fakt zamiešala karty. Neviem teraz kto s kým skončí :D trochu ma to irituje, ale zmierim sa asi s hocakým koncom, ak všetci prežijú. Lebo Moon Lovers bol jemnejší Game of thrones :D Tak ti tú rýchlosť prekladania závidím. 100 riadkov za hodinu by som možno zvládla, keby som vyslovene sedela na zadku celú hodinu a prekladala, ale to zas ja nevydržím ešte :D aj keď pozerám seriál, tak od neho odbieham....... musím sa to naučiť. Dnes som ale skoro celý strávila pri preklade a aj tak to furt nemám tú web drámu nešťastnú :D Čím skôr to ale dokončím, tým skôr sa vrhnem na Missing čo je teda motivácia. :D Baví ma to. Myslím, že rýchlosti veľmi pomáha, keď si ten seriál tak užívam. Pri Doctors som trpela nemocničným prostredím a neustálim dohľadávaním si čo znamenajú diagnózy. Tiež ma nebavili tie "dôležité" rokovania. Pri Missing ma ale baví každá pasáž. Teba tak baví Hwarang, takže v tomto ohľade to viem pochopiť. :D Aj tak ale myslím, že som sa na svoje pomery v posledných dňoch zlepšila, čo sa rýchlosti týka :D Po pol roku bolo asi načase :D

Přidat nový příspěvek