Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kecálistky

Datum: 25.02.2017 | Vložil: DoramaQueen (DQ)

No pre mňa bude asi Mimoň :D on je unikát. Ja ho mám rada, ale musela som si na jeho tvár zvykať. Nemala som ho rada hneď od začiatku. Momentálne sa ale teším na jeho nový projekt, kde by mal hrať tuším so Suzy - na takú dvojku som zvedavá. "Chinguya!" Umrela som z teba práve :D :D Páči sa mi to slovo :D A stretnutie? No keď budem mať niekedy cestu tam k vám, tak dám vedieť :D Alebo mi daj vedieť ty, keď pôjdeš okolo Bratislavy. :) Chodievaš niekedy na také tie comics salóny, animefesty a tak? Inak mi nefunguje BLOG!!! Omg... :D Nemôžem tam pridávať články, ani nič... Porazí ma tu. Dneska ani nestihnem preložiť toľko, koľko by som chcela... vrr... Začínam to vidieť na budúci týždeň. Ale mám na Strong Women korektorku, ak si to do vtedy nerozmyslí :D Taja sa ponúkla, že mi to skontroluje! Jéééj! :D Takže to bude možno predsa len pozerateľné :D Dala som dnes od obeda 300 tituliek, ale nejako už nemám silu dnes pokračovať... Chcem to ale čo najskôr preložiť, lebo ide o prvý diel. Idem skúsiť preložiť ešte aspoň 50. Potrebovala by som motivovať :D

Přidat nový příspěvek