Hwarang

Datum: 14.11.2021 | Vložil: Lena

Tak jsem zase skončila tady :D Vloni touhle dobou jsem dokoukala můj první korejský seriál (Scarlett Heart Reyo) No, zrovna na "roční výročí" ke mě doputoval Hwarang a tedy moc pěkný. Velmi pěkně jsem si to výročí oslavila. Už týden nespím :D Scarlett Heart je pro mě pořád jednička v korejských historických seriálech a zdá se, že ho z mého trůnu hned tak něco nesesadí :) Ale musím přiznat, že Hwarang si mě tenhle týden hodně získal. Čtu si teď vaše komentáře, když seriál vycházel a mrzí mě, že jsem tehdá nekoukala s vámi :D Ale zase čekat na každý díl... :D už takhle jsem byla napjatá, když jsem mohla zkouknout jen tři díly denně. Supr příběh, naprosto úchvatný obsazení. Dostala jsem se k tomu přes Park Soo Joona,ale dostal mě i Park Hyung Shik. Královy scénky s A Ro se mi snad líbili víc, než když byla se Son Wooem. No a i ostatní byli samozřejmě úžasní. Rušili mě tam ty moderní davové scénky šílených fanynek Hwarangu. To mi k tomu historickému looku moc nejde. Proto mám ráda Scarlett Heart, kde tyhle moderna nebyly, nebo jsem je nekriticky nevnímala :D Taky mě praštilo do očí, že se Hwarang točil ve stejných kulisách jako Scarlett nebo se pletu? A opět tedy děkuji za moc pěkně udělané titulky. I když jsem seriál našla nezávisle na téhle stránce, nedalo mi to tady nepoděkovat, i když je to pro tebe, Ivuš, asi dost pravěk :D

Přidat nový příspěvek