Re: Blázon

Datum: 20.02.2017 | Vložil: Ivuše

:-D Já úplně nejvíc žeru Blood, Sweat and Tears z minulého roku. :-D Včetně videoklipu, protože i po umělecké stránce je ten klip prostě dokonale boží! :-D Úplně epickej! :-D
Z těchto dvou se mi asi líbí víc Not Today, ale to proto, že teď letím spíš na rychlejších písničkách... ale než ji vydali, tak mi tam hrála pořád Spring Day. :-D Mají úžasné hlasy - každý jeden má tak krásné zabarvení hlasu... áááćh! :-D :-D
Krásnej klip má i píseň Save me - žádné speciální efekty, ani pozadí, ale je to nádhera! :-D
A když jsme u těch tanečních pohybů - tak si pusť tohle: https://www.youtube.com/watch?v=DWwQCFDfubA - kluci v bílém jsou J-Hope a Jimin (ti druzí jsou ze skupiny Block B - to je taky bezva skupina, taková trochu ulítlá a jejich rapper Zico je úplně nejlepšejší... hmmm... dobře, to sem ale nepatří :-D ), nejdřív tančí J-Hope a pak Jimin - jsou ti nejlepší ze skupiny, třetím nejlepším je Jung Kook (nejmladší člen skupiny).
To není nevěra, to je rozšiřování znalostí. :-D Nemůžeš přece poslouchat jen jednu jedinou skupinu. :-D Počkej až rozšířím hudební složku, to nebudeš vědět, koho si pustit dřív. :-D Teď mě třeba napadá v souvislosti s výše uvedeným Zico, zpěvák s nezaměnitelným hlasem a stylem zpěvu Zion. T (nazpívali spolu totiž jednu písničku Eureka, což je taky skvělá kombinace). :-D Poznala jsem ho díky Infinity Challenge - kde zpíval s HaHou písničku Sponzor... no nic končím, nebo tady budu psát, psát a psát. :-D :-D

Přidat nový příspěvek