Páni...

Datum: 07.04.2018 | Vložil: DoramaQueen (DQ)

Fúúú, tak som to teda prelúskala a z nejakého dôvodu mi teraz proste slzia oči. Vedela som, že je to smutné, ten smútok z piesne dýcha na ľudí, ale že je to takto hlboké by ma nenapadlo. Neuvedomila som si, že idú každý v inom vlaku a poukázanie na to ma núti s tebou súhlasiť. O Omelas som tiež nepočula a teda som tomu v klipe nevenovala pozornosť. Tvoje vysvetlenie scény s vlakom, ku ktorému sa snažili dobehnúť po vybehnutí s Omelas ma proste dostalo. Myslím, že tam mi začali slziť oči, keď si napísala, že ho už proste nestihnú, keď vlak presvišťal okolo nich. Začal sa mi páčiť celkový záver piesne, kde sa kvázi s priateľom už pokojne rozlúčili. Akoby to celé uzavreli s tým, že naňho budú spomínať a nechajú ho ísť jeho cestou (keď zavesia tie tenisky). No... ja som dojatá. Som dojatá a i keď pieseň nepatrí k mojím obľúbeným, tak sa mi teraz zasekla do srdca a asi tam bude mať svoje miesto veľmi dlho. Pieseň neskutočne vysvetlená krok za krokom a scénu za scénou. Ako čitateľa ma to proste vtiahlo. A konečne... konečne som pochopila tú horu oblečenia! Bože... to mi proste nešlo do hlavy. No... Ivuňa... Páni moji... skvelý článok. Ak začneš takto popisovať piesne, tak začnem hudbu vnímať úplne inak, než doteraz.

Přidat nový příspěvek