Re: Páni...

Datum: 07.04.2018 | Vložil: Ivuše

Drahá moje! :-D Jsem moc ráda za tvůj komentář. Nad článkem jsem strávila hodně času, ale myslím, že hlavní body klipu jsem vystihla pěkně.
Jsem ráda, že se ti článek líbil a osvětlil některé části klipu. Mně osobně to Omelas praštilo do očí hned poprvé, když jsem to viděla... říkala jsem si, že to musí mít nějaký význam, stejně jako ten závěr a pověšené tenisky. Proto jsem si ty významy našla a chtěla jsem se podělit s ostatními. :-) Protože tohle OPRAVDU stojí za vysvětlení!!! :-)
Já písničku milovala už od začátku, hrozně se mi líbí melodie, refrén je úžasný... a když nastoupí V v té části "You know it all, You're my best friend..." tak jsem na měkko. :-) Stejně jako mě dostává ten jemnej chraplák Jimina (ale to vlastně všude :-D :-D). Kluci jsou prostě moje číslo jedna a to už asi nic nezmění, obzvlášť po tom, co zjišťuji, že texty jejich písní mívají hlubší význam, než se může na první poslech zdát. :-)
Ale píseň i klip k Jarnímu dni má význam nejhlubší, proto jsem také napsala tento článek. :-)
P.S.: Hora oblečení mě také zarážela nejvíc... nejdříve přišlo znechucení (jako u mého oblíbeného youtubera JREKMLa, který poznamenal: "Není to špinavé prádlo, že ne?", já měla podobné myšlenky. :-D :-D Pak ale opět převážila má zvědavost a já se chtěla dozvědět více... a tak vznikl tento článek. :-)

Přidat nový příspěvek