Re: Klobúk dole, perfektná práca!

Datum: 07.04.2018 | Vložil: Ivuše

:-) Spring Day je moje srdcovka a vždycky jí zůstane, líbí se mi právě ten hluboký význam, který v sobě skrývá. Text mimochodem napsal Rap Monster a Suga, kteří stojí za texty většiny jejich písní. :-) Proto mám BTS tak ráda! Protože jsou jedna ze skupin, které si texty píšou samy. :-) Já mám k téhle písni jediný výraz a to je: DOKONALÁ. :-D
Takový rozbor mimochodem zabere pořádnou fůru času! :-D A už mám asi dva měsíce rozepsanej rozbor k Blood Sweat and Tears, ale nějak se nemůžu dostat k tomu, abych tomu dala nějakou návaznou formu, abyste to pochopili. :-D :-D Přece jen je na rozbor složitější. :-D :-D A takhle by se dala rozebrat nejedna jejich písnička... protože mají takovou sérii, která na sebe navazuje... písničky z alba The Most Beautiful Moment In Live, kde je více písniček o svodech nastražených pro mladé lidi, aby padli a ve Wings už jsou to písničky o padnutí, stejně jako právě Blood Sweat and Tears. :-) No, jsem konspirátor hadra a většinou mi mé konspirace vychází, takže si budu muset oddělit prostě nějaký čas, abych jich rozebrala víc. :-D :-D Bych potřebovala tak měsíc nic nedělání, abych napsala články o všem, o čem chci... a to by stejně myslím ještě nestačilo. :-D :-D :-D

Přidat nový příspěvek