Neskutočné

Datum: 07.04.2018 | Vložil: DoramaQueen (DQ)

Drahuňa, tak neviem, či som viac šoku z toho, čo si tu predviedla, alebo z nich, v každom prípade si ma týmto článkom pekne odrovanala. Ja nie som ich fanúšik. Teda som, ale v porovnaní s tebou nie som. Ani bohovi by som si tam v tom nevšimla ani štvrtinu z tých náznakov a spojení, ty si šialená. :D Neskutočne si to priblížila a odhalila, čo je za oponou a nie práve jemne, ty si tie závesy strhla ako hurikán a ukázala nám, čo tým básnik myslel. Alebo čo si myslíš, že tým myslel a ja tomu, čo si popísala verím. Najviac sa mi páči, ako je zachránený Suga z plameňov a potom záchrana sestry. Je to fakt zaujímavé. Veľmi dobre si to vysvetlila a ja si teraz kvôli tebe budem musieť tie menované piesne pustiť zase... takže dík. :D "Ty si príčinou mojej euforie" drahuňa, to hovorí o tebe. :D Super článok. Milujem tieto tvoje rozbory, len sa po nich cítim ako neandrtálec z doby kamennej, pretože tieto veci nevnímam a neriešim, ale po takomto článku sa na to začne človek viazať, lebo vidí skryté významy, ktoré predtým nevidel. Šikula!

Přidat nový příspěvek