Re: Tlieskam!

Datum: 07.04.2018 | Vložil: Ivuše

:-D :-D Já se za ně zbožňuju taky! :-D :-D Mně odrovnávají kluci! :-D :-D Díky nim jsem si tady ty svoje teorie vyšperkovala! :-D :-D Prostě mě donutili víc přemýšlet, když se dívám na klipy. :-D :-D Hlavně teda na jejich. :-D Jako u Spring Day jsem přečetla různé teorie a až pak jsem sestavila tu svoji, ale tuhle jsem si vytvořila sama. :-D Bych ráda vyzdvihla ještě jiné podobnosti, ale už jsem chtěla mít ten článek napsaný a vyhledávání těch stejných obrazů z uvedených písní byla fakt makačka! :-D
Ano, génius je ten, kdo přišel s tím nápadem, géniové jsou kluci, za to, jaké píšou písničky a skládají hudbu... za to jak zpívají a rapují, za to jak tancují... hmm. za to jak vypadají namůžou, to je geniální příroda, že stvořila něco takového. :-D :-D Pobavil mě komentář k tomuhle klipu, kde bylo "ARMY, kdo je tvůj bias? Hmm... ten s černými vlasy!" :-D :-D :-D :-D To občas můj stav vystihuje! :-D :-D
Já si ze začátku, kdy jsem BTS začala sledovat, přišla taky jak blb! Ti říkám, že mě vyučili oni!
Ještě k tomu úvodu, kde píšu, že budou ještě dvě alba... všimni si počátečních písmen... už když vyšlo Wings... nebo kde to bylo, na konci nějakého klipu bylo "Boys meet..." a tři tečky... někdo přišel s teorií, že "Boys meet WHAT" a z toho vyplynulo, že budou další alba! :-D Euphoria to jenom potvrdila. :-)
Já se taky těším! Neskutečně!!! :-D
Já je miluju celý! I kdyby měli vlasy jak trol! :-D

Přidat nový příspěvek