Re: Naprosto báječná

Datum: 09.04.2018 | Vložil: Ivuše

:-) Jsem ráda, že se ti můj rozbor líbí. Já jsem z toho klipu prostě paf ještě teď a netrpělivě čekám na celé album! :-D Klip se mi strašně, ale že strašně líbí... ta propojenost s věcmi staršími, prostě všechno! :-) Kookie to tam navíc zabíjí celou písní Euphoria a ten klavír, co tam hraje ze začátku mě uchvacuje taky... to mi připomíná, že k tomu jsem se moc nevyjádřila. :-D
Ještě jsem se nevzpamatovala z jejich japonské písničky Don't Leave Me a oni přijdou s tímhle! :-D I když napíšu, že je miluju, mám pocit, že to je slabé slovo! :-D Člověk by řekl, že jeho láska je už tak hluboká, že hlubší už ani být nemůže... omyl! :-D
Kolik mi to dalo práce? Dělala jsem to celou sobotu a skončila jsem v deset večer. :-D :-D Ale ne nelituju toho času... hmm... nejsem divná? :-D :-D
Jinak děkuji za komentář, jsem z toho celýho prostě tak paf, že bych chtěla, aby se mi tady vyjádřilo víc lidí. :-D :-D Aby mi třeba i odporovali, hodili svoje nápady... i když já mám ještě jednu, ale optimista ve mně mi ji nedovoluje napsat. :-D :-D Takže taky moc díky za komentář. :-)

Přidat nový příspěvek