Masakroidní!!!!

Datum: 15.10.2017 | Vložil: Radmila67-Karra :o)

Ahojky Jedinečná!!! Tak jsem konečně dokoukala! Dala jsem si posledních 12 dílů na jeden zátah! Tvoje skvostné titulky mi připravili unikátní, báječný, nepřekonatelný zážitek :o) Místy jsem se culila jak blázen (při koukání na Pána nebes), jindy mi vřela krev (to mě vytáčel L a Dae Mok).
Korunní princ-pravý král byl plný charizma, jeho proslovy braly za srdce, jakoby Yoo Seung Ho nehrál, ale králem prostě byl.
Slizkost a nahrbená záda v podání L byla unikátní, hrál to fakt tak přesvědčivě!!! Člověk měl minimálně chuť jej proplesknout! Naštěstí v posledním díle si napravil reputaci :o) Jsem zvědavá jak si poradí s jinou postavou!
Hlavní záporák - mno :o) ten se fakt povedl, Heo Joon Ho byl pozoruhodný, chtěla jsem si prohlédnou přehled jeho práce, ale na Aki u Rulera nebyl :o( tak jsem ho tam šoupla. Určitě si něco najdu, kde se na něj mrčnu :o)

Ještě jednou velké díky za báječný překlad :o) Jsi fakt Jedinečná!!!!

Moc se těším na Mad dog - Yoo Ji Tae z Healera a Woo Do Hwan ze Sladkého cizince :o) (Save me jsem ještě neviděla, ale napravím to :o)

Revolutionary Love - bude krásná romanťárna :o)

Jedinečná Jealousy Incarnate je komedie? U tohohle nevím, budu koukat, nebudu koukat? Jak se ti to líbí?

Přidat nový příspěvek