Kniha návštěv

Dotaz - Sh**ting stars

Datum: 16.03.2023 | Vložil: Alena

Ahoj ;),
Mám dotaz ohledně seriálu Sh**ting stars. Budete překládat? Na web stránkách určené ke stahování chybí díly 8, 9,11 a 12. Moc děkuji

Re: Dotaz - Sh**ting stars

Datum: 08.05.2023 | Vložil: Ivuše

Ahoj, na tento seriál se nechystám.

Mr. Queen

Datum: 27.12.2022 | Vložil: Jurda

Ahoj, díky Tvým stránkám jsme s manželkou strávili příjemné Vánoce se seriálem a díky Tvým titulkům jsme si ho moc užili. Moc díky. (Nepoužívám to slovíčko nějak často? Ale co, nikdy ho není dost ;). Těšíme se na Inspektora, budeme k Tobě asi chodit často.
PS: Krásné kresby, prosím, pokračuj.

Re: Mr. Queen

Datum: 30.12.2022 | Vložil: Ivuše

Ahojky, jééé! Děkuji moc za krásný komentář! Moc mě potěšil, jsem ráda, že jste měli zpříjemněné Vánoce díky mým titulkům. :-) Inspektora začnu určitě velmi brzy, takže budu ráda, když vás tady zase uvidím. ;-) :-)
Děkuji! Určitě pokračuji nadále, kreslení je můj život. :-)

Prosba

Datum: 04.02.2022 | Vložil: Jana

...a zde je to s anglickýma titulkama https://fixdrama.com/drama/justice/
sry, nějak mi to vypadlo :D

Prosba

Datum: 04.02.2022 | Vložil: Jana

Ahoj Ivuše, viděla jsem hodně seriálů s tvým překladem a jsou jedinečné :). Díky za tvůj čas a možnost je shlédnout, protože málokdo překládá korejskou tvorbu. Měla bych prosbu, nechystáš se náhodou někdy přeložit Justice ? https://www.viki.com/tv/36641c-justice a zde je to s anglickýma titulkama c Je to jediný seriál, který jsem s Choi Jin Hyukem ještě neviděla a moc mě to mrzí, protože on je mou srdeční záležitostí :). Tak kdyby náhodou, byla bych ti moc vděčná, děkuju.

Re: Prosba

Datum: 29.03.2022 | Vložil: Ivuše

Ahojky Jani, omlouvám se, že odepisuju až teď, neupozorňuje mě to tady na nové komentáře, takže někdy je najdu až za pár měsíců. :-D Těch, co překládají korejské seriály je poslední dobou hodně... stačí, když se přihlásíš na discord, vpravo mám odkaz...
Seriál sice vypadá dobře, ale ne natolik, abych jej přeložila, ani na to nemám poslední dobou kapacitu.

Děkuji ti, že jsi mi napsala komentář, potěšilo mě tvé díky i to, že moje titulky vyzdvihuješ jako výjimečné! ♥♥ :-)

Jsi skvělá díky moc za všecko

Datum: 19.05.2021 | Vložil: Jitka

Ahoj Ivu, moc moc Ti děkuji za všechny Tvoje překlady, práci a čas. Koukala jsem už na druhý seriál se tvými titulky a bylo to moc fajn.. byla jsem šťastná že jsem překlady našla na Tvých stránkách. Zkoušela jsem něco hledat i na Discortu ale asi neumím vůbec hledat u tebe je to přehledné :) :) :)
Ještě si dovolím napsat Ti na email s prosbou..

Re: Jsi skvělá díky moc za všecko

Datum: 21.05.2021 | Vložil: Ivuše

Ahojky, Jíťo. :-)
Já ti děkuji za krásnou zprávičku. ♥ Vždycky mě to velmi potěší a povzbuzuje do překladu. Mám tam celkově dobrý výběr seriálů. ;-) :-D :-D Jaké dva to byly? :-D
Taky se mi tam blbě hledá. :-D :-D

Jasně, klidně napiš mail. :-)

Re: Re: Jsi skvělá díky moc za všecko

Datum: 26.05.2021 | Vložil: Jitka

První byl Love In The Moonlight a druhý Ruler: Master of The Mask to jsem byla moc ráda že jsem u Tebe našla titulky - oba jsou moc suprový :) :) moc oceňuji že krásně sedí s dějem protože u některých překladatelů občas v nějakém díle bývá problém že jsou buď brzo nebo později a člověk pak moc nerozumí. Líbí se mi spíš ty historické ale viděla jsem teď i Fashion King a byl taky super. Ještě se u Tebe chystán na Hwarang a Mr. Queen. :) Přeju Ti pohodu a čas k překládání a dalšímu čemu se chceš věnovat. A moc moc díky .):)

Záznamy: 1 - 10 ze 214
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek