Re: Re: Re: Re: Re: ♥

Datum: 05.12.2017 | Vložil: Ivuše

Víš jak, já je nechtěla vypisovat všechny! :D :D Ale jak to tak vypadá, tak se dohrabeme všech. :D :D Heechul! Prostě Heechul! To chce nějaký koment? :D :D Toho oppa se nedá nemilovat :D :D
To by byl ten nejděsivější horor všech hororů! :D :D Si nějakýho zajíca najdu v pátek na youtube. :D :D
No Wonoh rozhodně vypadá, že je mu vedro furt! :D :D Samá "see through" trička :-D :-D a při nejhorším (hmm... nejlepším?) bez trička úplně. :D :D :D A přitom takovej Shownu má lepší postavu na ukazování ;-) :-D :-D počkej, ti pošlu do mailu, to je tady nepublikovatelné! ;-) :-D
Koukám jsem ti zahřála v kamnech! :-D :-D Růžovlasý ňuňas je Kihyun a má nejlepší hlas ze skupiny (taky je hlavní vokál). :D :D Hmm... musím říct, že sváření mě taky chytlo! :-D
Hmm... nejsem si jistá, kterýho myslíš... ale asi Hyungwona :D :D S ním je jedno roztomilý video na youtube... ti pošlu v mailu.. díky němu jsem jim propadla! :-D :-D
Okay bych úplně veřejně nerozebírala, abychom utajily naši úchylnou stránku... jo? :-D :-D
Mně slohy nevadí, obzvlášť co se týče hudby :-D :-D

Přidat nový příspěvek